Mobilna Szkoła Tańca

Małgorzata Łętkowska

Easy Dance to mobilna szkoła tańca, która powstała z pasji do tańca we wszelkich jego formach i odmianach! U nas nie musisz dopasowywać się do sztywnego grafika zajęć, ani „pędzić” przez całe miasto na zajęcia taneczne. Masz trochę miejsca w domu? Zadzwoń, umów się, a przyjedziemy do Ciebie i w zaciszu domowego ogniska, z dala od wzroku innych, wprowadzimy Cię w świat tańca! Małe mieszkanie? Żaden problem – zaproponujemy salę w Twojej okolicy. Ilość spotkań i godziny zajęć zależą od Ciebie!

Proponujemy różnorodne formy taneczne: począwszy od lekcji tańca towarzyskiego, tańca w parach, w tym również Pierwszego Tańca Młodej Pary, poprzez zajęcia grupowe: kursy tańca towarzyskiego, latino solo, tańce integracyjne (np. na eventach firmowych) czyli line dance, po klimaty orientalne: pokazy taneczne z belly dance – tańca brzucha, a także naukę grupową i indywidualną.

Pomożemy Ci przygotować się do tańca przed weselem, potańcówką, balem andrzejkowym czy sylwestrowym, pokażemy podstawy prowadzenia i parkietowego savoir-vivre, ułożymy choreografię do pierwszego tańca Nowożeńców.

Organizujesz imprezę firmową? Skorzystaj z naszej propozycji tańców integracyjnych – to proste układy taneczne, których wspólnym elementem jest zamiana partnerów podczas tańca. W atmosferze zabawy tworzymy razem wspólne dzieło – choreografię, gdzie każdy tańczy z każdym, a każda pomyłka wywołuje salwy śmiechu. Nic tak nie łączy ludzi, jak wspólny śmiech i zabawa!

Pragniesz podarować w prezencie VOUCHER na naukę tańca? Nic prostszego! Specjalnie dla Ciebie przygotujemy voucher o wskazanej przez Ciebie wartości i treści! Może to być nauka wybranego tańca, np.: tanga czy salsy, albo tańców! Przygotujemy i przekażemy Ci go w eleganckiej oprawie graficznej.

Nauka poloneza dla szkół, firm, budowanie „Corporation dance” do Twojej muzyki, fitness i rytmika dla przedszkoli, pokazy taneczne i pogadanki dla dzieci z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca, to tylko niektóre z naszych propozycji.

Easy dance – dancing is easy!

Zapraszam,
Małgorzata Łętkowska