Mobilna Szkoła Tańca

Małgorzata Łętkowska

Tango

Indywidualne Lekcje Tańca

Lekcje tańca z dojazdem do Ciebie bądź w wynajętej sali w Twojej okolicy - wedle Twoich potrzeb! Szybko, łatwo i wygodnie - nie musisz kupować karnetów, podpisywać umów, nie musisz decydować się na stałe dni i godziny, dzwonisz - umawiamy się - przyjeżdżam i tańczymy!

Lekcje tańca 2 na 1, taneczny savoir-vivre - zadzwoń i powiedz czego potrzebujesz (tango? czacza? walc?). Możemy spotkać się u Ciebie, wystarczy niewielka ilość miejsca na taniec i nie będziesz musiał/a nawet wychodzić z domu! Małe mieszkanie? Żaden problem – zaproponujemy salę w Twojej okolicy. Ilość spotkań i godziny zajęć zależą od Ciebie!

Chcesz podarować swojej drugiej połowie lekcje tańca? Zawsze marzył/a, żeby nauczyć się salsy czy tanga, a może chcesz ją/go pozytywnie zaskoczyć i sam/a wybierzesz taniec? Proponuję elegancki, spersonalizowany voucher na indywidualne lekcje taneczne, po prostu zadzwoń i zamów treść!

tel.: 508 233 888

ed.glogow@wp.pl

Taniec brzucha

Kurs tańca towarzyskiego dla młodzieży i dorosłych

Nic tak nie wprawia w dobry nastrój jak odrobina energetycznej muzyki, szczypta ruchu i doborowe towarzystwo! To okazja do tego, aby w codziennym biegu znaleźć chwilę dla siebie i żony/męża/partnerki/a i zrobić coś fajnego razem!
Koszt: 120zł/os/miesiąc
Pierwsze zajęcia: 19.09.2022r., godz. 19.00
Czas trwania kursu - trzy miesiące, każdy miesiąc to cztery spotkania, składające się na jeden stopień kursu. Ukończenie kursu tańca towarzyskiego III stopnia umożliwia dołączenie do grupy średniozaawansowanej, działającej przy Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie.
Program kursu obejmuje:

  • tańce standardowe –walc angielski, tango, walc wiedeński, foxtrot, quickstep
  • tańce latynoamerykańskie: samba, cha-cha, rumba, jive, salsa
  • tańce dyskotekowe – blues
  • taniec "uniwersalny": discofox (2 na 1)

tel.: 508 233 888

ed.glogow@wp.pl

balet

Balet z elementami tańca orientalnego dla dzieci

Zapraszamy dziewczynki w wieku 4-6 lat na balet z elementami tańca orientalnego. Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki od 16.15-16.45 w Miejskim Ośrodku Kultury (rondo Konstytucji 3 Maja 2) w Głogowie. Uwaga: obowiązują zapisy.

tel.: 508 233 888

ed.glogow@wp.pl

disco

DISCO DANCE dla dzieci od 5-9 lat

Zajęcia sportowo-taneczne: fitness dla dzieci, 45 minut intensywnego ruchu do popularnych piosenek popowych – autorskie choreografie, wymagające dobrej kondycji fizycznej, pozwalające na spożytkowanie dużej ilości energii i wywołujące uśmiech na twarzy dziecka. W programie rocznym przewidziane są występy i prezentacje sceniczne. Strój: wygodny, buty sportowe, proszę zaopatrzyć dziecko z wodę :) Zajęcia we wtorki i czwartki od godz. 16.45-17.30 w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie, rondo Konstytucji 3 Maja 2. Obowiązują zapisy!

tel.: 508 233 888

ed.glogow@wp.pl

tiktok

TikTok Dance dla dzieci od 8-14 lat

TIK TOK Dance to propozycja taneczno-ruchowa dla starszych dzieci, które chcą nauczyć się choreografii do najpopularniejszych piosenek z TikTok’a! Nie zabraknie również elementów trendów tanecznych z aplikacji i tanecznych challenge`y. Będzie możliwość realizacji tanecznych filmików tiktok`owych podczas zajęć. Nie masz TikToka? To nie problem - pokażemy Ci najpopularniejsze kroki i będziesz mógł/mogła zaistnieć na TikToku Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie. Strój: wygodny, buty sportowe, proszę zaopatrzyć dziecko w wodę :) Zajęcia we wtorki od godz. 17.45-18.45 w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie, rondo Konstytucji 3 Maja 2. Obowiązują zapisy!

tel.: 508 233 888

ed.glogow@wp.pl

Młoda Para

Pierwszy Taniec Młodej Pary

Za chwilę wesele, a Ciebie ogarnia paraliż na myśl o tradycyjnym „pierwszym tańcu Nowożeńców”? Nigdy nie tańczyłeś/aś, nie lubisz tańczyć, nie umiesz tańczyć, „Ty to jeszcze ale Twoja druga połowa to kołek”, „ona mnie nie słucha w tańcu”, „on mnie w ogóle nie prowadzi”, „z innymi jakoś umiem ale z nim/nią to się nie da”, a może nigdy nie próbowałeś/aś w parze?

Jedenaście lat pracy z tańcem weselnym przyszłej Młodej Pary sprawiło, że już chyba nikt i nic mnie nie zaskoczy. Mam jeden wniosek: nigdy nie jest tak źle, jak Pary to opisują i nigdy nie jest tak, że się nic nie da. Przez 10 lat prowadziłam lekcje tańca w Miejskim Ośrodku Kultury, teraz – wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu – proponuję lekcje z dojazdem do Was, dzięki czemu nie ogranicza nas czas otwarcia Ośrodka: możemy się umówić o każdej porze dnia i nocy, tak, żeby Wam pasowało. Mamy do dyspozycji także salę, jeśli nie dysponujecie miejscem w domu.

Jest piątek, 18.00, jutro wesele, a Wy właśnie zamarzyliście o nauce pierwszego tańca? Nic straconego – dotychczasowy rekordzista zgłosił się na lekcję w piątek o 18.00, zrobiliśmy prościutką, elegancką choreografię i dzień później wszystko pięknie się udało. Można? Można.

Beznadziejne przypadki to moja specjalność - zapraszam!

tel.: 508 233 888

ed.glogow@wp.pl

kids

Dance Kids - tańce w przedszkolu

Dance Kids - tańce w przedszkolu to propozycja współpracy dla przedszkoli. Nauczanie tańca w przedszkolu polega na zaznajomieniu dziecka z muzyką, z ruchem, w prowadzenie dzieci w świat tańca poprzez zabawęDzieci ze szczególnymi zdolnościami i zamiłowaniem do tańca znajdują na zajęciach tanecznych w przedszkolu bardzo dobre warunki do rozwijania swoich ukrytych umiejętności – nie tylko przez wzgląd na znane im otoczenie - salę przedszkolną, ale również poprzez komfort pracy w grupie kolegów i koleżanek. Jednocześnie zajęcia te w wyjątkowy sposób urozmaicają czas spędzony w przedszkolu, łącząc funkcję edukacyjną z zabawą. Ilość zajęć, sposób rozliczenia (z przedszkolem /z Radą Rodziców), ustalamy indywidualnie.

tel.: 508 233 888

ed.glogow@wp.pl

kids

Nauka poloneza dla szkół

Tradycja rozpoczynania balu ósmoklasisty/studniówki polonezem na stałe zagościła w naszym kraju. Trudność stworzenia choreografii do poloneza polega na dostosowaniu układu do ilości par, wielkości parkietu, fraz muzycznych i poziomu umiejętności tanecznych uczestników. Wieloletnie doświadczenie, wykształcenie muzyczne i taneczne pozwalają mi bez trudu tworzyć zapadające w pamięć choreografie w stosunkowo niewielkim wymiarze godzin, co przekłada się na owocną współpracę ze szkołami i nie tylko. Ilość godzin, oferta cenowa, terminarz prób ustalane są indywidualnie - zapraszam.

tel.: 508 233 888

ed.glogow@wp.pl

Taniec

Tańce integracyjne dla firm

Jeżeli jesteście Państwo organizatorem eventów firmowych, podczas których chcecie zintegrować swoją załogę, warsztaty tańców integracyjnych to dla Was strzał w dziesiątkę! Wiele osób kojarzy popularną na weselach "belgijkę" - proste kroki do wpadającej w ucho melodii, gdzie co jakiś czas następuje zamiana partnerów. Proponujemy Państwu sprawdzony i cieszący się bardzo dobrym odbiorem pakiet tańców integracyjnych, podczas których uczestnicy nie tylko świetnie się bawią, ale również tworzą wspólne dzieło - taniec. Warsztaty idealne na eventy firmowe, spotkania stowarzyszeń, przyjęcia rodzinne.

tel.: 508 233 888

ed.glogow@wp.pl

Belly Dancer

Pokaz/Show taneczne - Belly Dance:

Oferujemy profesjonalny pokaz tańca brzucha w wykonaniu utytułowanej tancerki z wieloletnim doświadczeniem scenicznym! Belly dance czyli taniec brzucha to zmysłowa, niezwykle efektowna dziedzina tańca, która podoba się zarówno męskiej, jak i żeńskiej części publiczności. Pokaz może składać się z jednego lub kilku wejść, może być również urozmaicony rekwizytami: woalem, skrzydłami ISIS czy fanveils. Na Państwa życzenie można połączyć pokaz tańca z krótkimi warsztatami dla uczestniczek imprezy.

Pokaz BELLY DANCE świetnie się sprawdzi zarówno na eventach firmowych, integracyjnych,zabawie sylwestrowej czy andrzejkowej, jak i na weselu.

tel.: 508 233 888

ed.glogow@wp.pl

Taniec brzucha

Wieczór Panieński - Taniec Brzucha

Organizujesz Wieczór Panieński? Zastanawiasz się nad atrakcjami dla dziewcząt i dla panny młodej? Proponuję Ci niespodziankę, której dziewczęta długo nie zapomną - warsztaty BELLY DANCE czyli tańca brzucha!

Przywiozę ze sobą chustki z monetkami, które założymy na biodra uczestniczkom imprezy, aby każda z nich poczuła się orientalną tancerką - i nauczymy się prostej, zmysłowej choreografii, którą Panna Młoda będzie mogła zaprezentować swojemu mężczyźnie podczas nocy poślubnej!

To nie tylko świetny prezent, lecz również szampańska zabawa dla uczestniczek imprezy!

tel.: 508 233 888

ed.glogow@wp.pl

Taniec brzucha

Wieczór Panieński - Latino Solo

Wieczór panieński w gorących rytmach latino? Warsztaty zmysłowej rumby, gorącej samby, a może bachata sensual? Specjalnie dla uczestniczek Wieczoru Panieńskiego przygotuję prostą, efektowną choreografię, której nauka nikomu nie sprawi trudności, za to dostarczy Wam wielu pozytywnych emocji! Gwarantuję świetną zabawę, luźną atmosferę, choreografię dostosowaną do możliwości uczestniczek (%) :D i nagranie - pamiątkę na całe życie!

EDIT: tak, może to być także „sexi dance” czy „taniec na krześle” – po prostu daj znać, w jakim klimacie będzie impreza i jakie są Wasze oczekiwania.

tel.: 508 233 888

ed.glogow@wp.pl

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

tel.: 508233888
e-mail: ed.glogow@wp.pl